Natáčanie traileru

Pozvánka na natáčanie traileru pre bratislavskú bojovku určenú najmä pre deti a mládeš. Všetci ste vítaní.

Tento rok sa uskutoční už 5. ročník Posledného spojenectva. Organizátori sa netaja ambíciami prilákať viac ako 250 hráčov a získať titul najmasovejšej akcie v SR za rok 2008. Takáto akcia by ale mala mať svoj trailer, preto sme sa ho rozhodli natočiť. Natáčanie sa uskutnoční na Kolibe v Bratislave dňa 24.5.2008 od 9:30. Najväčšie bitky sa budú natáčať do 11:30. Všetkých vás touto cestou na natáčanie pozývame. Pokiaľ by ste nemohli ostať dlho, tak vás prosíme aspoň o účasť na začiatku. Pozvaní sú aj vaši priatelia. Potrebný počet hráčov je 60 až 80. Obmedzenie však nie je.

Naším cieľom je zachytiť prirodzenú atmosféru na bojovke. Preto vás prosíme, aby ste si doniesli kostýmy, zbrane a nadšenie ako si ich nosíte na bojovku. Kostýmy, zbroje a rôzne doplnky k nim sú dôležité pre vytvorenie dobrého dojmu z trailerov a celej akcie. Preto vás ešte raz prosíme, aby ste si ich nezabudli. Pokiaľ máte kostýmov viac a nerobí vám problémy si ich doniesť, prosíme vás, aby ste tak urobili. Aby sme mali predstavu koľko hráčov v ktorých farbách príde, zahlasujte prosím v ankete na Slade za svoju farbu (http://www.slad.sk/forum/viewtopic.php?f=58&t=1512). Väčšie skupiny hráčov sa môžu ozvať priamo organizátorom a nahlásiť koľkí hráči prídu v akých farbách. Ďakujeme.

Na vytvorenie pravej bojovkovej atmosféry a nadšenia sa pokúsime urobiť menšiu bitku so štyrmi národmi. Dva národy budú v bielej a modrej farbe a ich kombináciách. Na druhej strane budú stáť národy v čiernej a červenej a ich kombináciách. Bojovať sa bude zrejme o veže, prípadne nejaké poklady. Pritom samozrejme nebudú chýbať ani vlajky. Kvôli pestrosti a atmosfére si môžete doniesť aj vlastné vlajky.

Zbrane si prosím doneste v súlade s pravidlami Posledného spojenectva. Výnimkou za účelom natáčania sú luky, ktoré môžu byť na tomto tréningu v niektorých scénach aj drevené. Nie však v úplne všetkých. Je však potrebné, aby drevený luk držal v rukách skúsenejší hráč, ktorý vie rozpoznať ako silno z luku môže strielať, aby nikoho nezranil. Ak sa vám ale nechce strielať a luk máte, pričom nemáte problém luk niekomu požičať, doneste ho. Pokiaľ vám to nerobí problémy, doneste si aj náhradné zbrane, s ktorými by váš národ nemal bojovať. Môže sa stať, že niekto nebude mať vhodnú zbraň a bude potrebovať požičať.

Tešíme sa na vás všetkých a veríme, že spoločne zažijeme nádherný deň, pričom vytvoríme nádherné umelecké dielo 🙂 Pre úplnosť pripomeniem, že trolejbusy 203 na Kolibu odchádzajú z Mierového námestia o 9:01 a 9:16. Skúste pritom prísť radšej o niečo skôr.