Kde larpy nájdem

Nechali ste sa presvedčiť a chcete si zahrať nejakú larpovú hru. Lenže, kde nejaké hry nájsť? Máte šťastie. Zhodou náhod ste práve teraz na stránke, kde slovenskí larpoví tvorcovia publikujú informácie o plánovaných akciách.

Ak by ste najradšej vyskúšali nejakú slovenskú hru, otvorte si rovno náš larpový kalendár. Zobrazia sa vám blížiace sa hry. Teraz vás bude najviac zaujímať stĺpec info. Organizátori v ňom zverejňujú žáner a hry a prostredie, v ktorom sa odohráva. Najčastejšie tam asi uvidíte niečo ako fantasy stredovek – najobľúbenejšiu kombináciu slovenských tvorcov. Chcete si zahrať detektívnu hru? Hľadajte slovo detektívka, túžite po sci-fi, či postapokalyptickom žánri? Je možné, že aj na takéto hry v zozname narazíte.

Ak by Vám slovenské hry nestačili, neváhajte sa poobzerať aj v Čechách či na Morave, najjednoduchšie pomocou česko-slovenskej larpovej databázy. alebo pomocou stránok www.larpy.cz.

Nenašli ste larpovú hru, ktorá vám vyhovuje? Možno niekto čaká práve na váš nápad. Napíšte na našu stránku článok o hre, ktorú by ste si radi zahrali. Na článok sa necítite, oslovte larpových tvorcov priamo. Šepká sa, že sa združujú vo facebookovej skupine Spoločnosť larpov a drevární.