Pozvánka do Karavány

Čaj, čaj, čaj! Po otvorení obchodných ciest s východnými zemami sa toto slovo skloňuje na každom rohu. Od mešťanov, až po najvyššiu šľachtu sa rozšírila čajíčková mánia. Všetci načisto prepadli novým manierom, čaj sa stal módnym hitom!

Čaj, čaj, čaj! Po otvorení obchodných ciest s východnými zemami sa toto slovo skloňuje na každom rohu. Od mešťanov, až po najvyššiu šľachtu sa rozšírila čajíčková mánia. Všetci načisto prepadli novým manierom, čaj sa stal módnym hitom! Nie nadarmo sa hovorí – kto nepije čaj, ten ani nie je!

Križovatka obchodných ciest v poslednej dobe priam kypí životom. Truhlice sa plnia, mešce sa trhajú pod váhou zlata. Kráľovstvo prosperuje, blahobyt rastie, vládne všeobecná spokojnosť. Teda takmer.

Mladá LARP-ová skupina Mornadraug si Vás dovoľuje pozvať na svoju prvotinu, akciu Karavána. Jedná sa o jednodňový LARP v okolí Spišskej Novej Vsi. Príďte stráviť deň v prírode, v kruhu kamarátov a ľudí rovnakej krvnej skupiny. Tešíme sa na všetkých, nováčikov či skúsených hráčov. Veríme, že si všetci užijeme kopu zábavy.

POZOR : povinnosť dobrej nálady!

diskusia: http://www.slad.sk/forum/viewtopic.php?f=79&t=1587

Kedy: 21.06.2008
Kde: Spišská Nová Ves – Šuleroh
Organizátor: Mornadraug