Larp Les Garoton je späť!

Pozvánka na staronový LARP odohrávajúci sa v Betliari.

Týmto by som Vás chcel pozvať na 5ty ročník Larpu Les Garoton.

O čo ide?
Ide o fantasy Larp, ktorý je založený na silnom príbehu a na menších „podpríbehoch“, do ktorých sú všetky postavy nejakým spôsobom zapletené. Postavy nie sú len náhodnými účastníkmi, ktorí „išli okolo“, ale prítomnosť každej z postáv má na hre svoje odôvodnenie a aj cieľ. To všetko je umiestnené do rozsiahleho sveta s hlbšími zápletkami a vzťahmi.

Hra je zaradená pod značku m6, teda Les Garoton sa snaží spĺňať všetkých 6 zásad manifestu m6. Každý hráč, ktorý sa na akciu prihlási, vyjadrí tak súhlas s dodržiavaním tých zásad manifestu, ktoré sa týkajú hráčov. Podrobnosti o manifeste m6 nájdete na stránke www.m6.cz.

Kde sa to odohráva?
Larp Les Garoton sa odohráva v Betliari blízko Rožňavy. Táborí sa v campingovej oblasti, ktorá je ideálna na takúto akciu. Dátum bol stanovený od 3. júla do 6. júla 2008.

Ako sa registrovať?
Základná podmienka na registráciu na Les Garoton je vek aspoň 16 rokov. Všetky ďalšie podmienky aj ako postupovať pri registrácií sa môžete dočítať na stránke www.lesgaroton.larp.sk v sekcií „Ako začať“. Na tejto stránke nájdete aj všetky ostatné informácie o rasách, povolaniach, pravidlách, príbehu a ďalších záležitostiach týkajúcich sa Larpu Les Garoton.

Registrovať sa je možné do 20. júna 2008. Avšak hráči, ktorí sa neprihlásia do konca mája, tzv. do 31. mája, nebudú mať viac možnosť vyjednávať o svojej postave a organizátori im pridelia postavu podľa svojej potreby.

Keďže postavy majú v príbehu svoje miesto a výpadok niektorých z nich by mohol narušiť dej, prihlasujú sa hráči na hru záväzne!

Takže, to je v „skratke“ asi všetko. Väčšinu informácií by ste mali nájsť na stránke:
www.lesgaroton.larp.sk

Ak by ste mali otázky alebo výhrady, prípadne nápad na vylepšenie akcie, napíšte nám do schránky lesgaroton@hotmail.com , na fórum Garotonu tu na SLADe http://www.slad.sk/forum/viewforum.php?f=60 , na telefónne číslo 0908 344 190 alebo na icq 418 002 204

Tešíme sa na Vás!

Autor: Erken