LarpFest 2008 prichádza!

V týchto dňoch sa na nás už závratnou rýchlosťou rúti prvý ročník LarpFestu!

V týchto dňoch sa na nás už závratnou rýchlosťou rúti prvý ročník LarpFestu!

Už 17. októbra v Banskej Bystrici sa začne prvý slovenský con zameraný primárne na larpy a rolové hry, konaný pod záštitou Spoločenstva Tolkiena. Čo nám prináša?
Najmä veľké možnosti diskutovať a prejaviť svoj názor priamo tam, kde sa rodí budúcnosť slovenských larpov. Sú pripravené moderované diskusie o rôznych modeloch súbojových systémoch, ale pozrieme sa aj na citlivé témy ako propagácia komunity, či vzdelávanie nováčikov.
Prednášajúci namiešali výživný a pestrý koktejl prednášok a workshopov na rôzne zaujímavé témy, v ktorých sa budeme venovať minulosti, prítomnosti, ale aj budúcnosti larpu po praktickej aj teoretickej stránke.
Okrem toho, známi organizátori komorných hier ponúkli možnosť zúčastniť sa a zahrať si komorný larp priamo na LarpFeste!

Konkrétny program aj s časovým rozpisom nájdete na stránke www.larpy.sk, ako aj TU.

Tohtoročný LarpFest by sa len obtiažne uskutočňoval bez podpory našich skvelých a neopakovateľných sponzorov. Ďakujeme Pitkinovi za poskytnutie nemalých finančných prostriedkov a Spoločenstvu Tolkiena za finančnú podporu a patronát nad touto akciou..

Už len týždeň a začne sa prvý ročník LarpFestu – neváhajte a prihláste sa, nech neskôr neľutujete.