GANGY PREŠPORKU 2008 – OTVORENÉ BOJE V ULICIACH BRATISLAVY – MÝTUS, FABULÁCIA, ALEBO VÝMYSEL?

V mene produkčného domu Osobné Kakavo by sme vás radi pozvali na podvečerné diskusné stretnutie z cyklu Otázky a odpovede, ktoré sa uskutoční v rámci podujatia Slavcon 2008.

Vážení priatelia,

v mene produkčného domu Osobné Kakavo by sme vás radi pozvali na podvečerné diskusné stretnutie z cyklu Otázky a odpovede, ktoré sa uskutoční v rámci podujatia Slavcon 2008.

Téma: GANGY PREŠPORKU 2008 – OTVORENÉ BOJE V ULICIACH BRATISLAVY – MÝTUS, FABULÁCIA, ALEBO VÝMYSEL?

Prestrelky v uliciach, bezmocná polícia a bandy unter-kriminálnikov pašujúcich kvantá neznámeho kontrabandu za bieleho dňa. Sú úkazy minulého leta naozaj dôkazom neúprosnej gangovej vojny, alebo iba masívnej letnej zľavy rožkov a mrazených kurčiat v obchodnej sieti Tesco?

Investigatívna žurnalistka a oficiálna odborníčka na bratislavské podsvetie Ľubica Dohnányi rešeršovala priamo na mieste. Prináša škandalózne odhalenia a pohľad do zákulisného diania. Prijala pozvánku Štefana Pištu a možno prezradí aj detaily, ktoré ohrozia život jej domácich zvierat.

Údajní bossovia bratislavskej kriminálnej scény sa tiež nijako neskrývajú a aj ich sa podarilo štábu okolo renomovaného Štefana Pištu získať pre špeciálne vydanie Otázok a odpovedí.
Rysuje sa sľubná diskusia, ktorá určite posvieti aj na tie najtmavšie kúty hlavného mesta.

Pozvanie do našej diskusie prijali:

Tomáš „ESO“ Kratochvíl, čestný predseda Pressburg Raiders Motorcycle Club

Pišta „Problém“ Rigo, údajný boss vrakunského podsvetia, manažér neziskovej organizácie Da Pentagon Klub

Julio Alberto Fernándes, minister pre národnú jednotu, plantážny priemysel a zahraničné veci Karibskej Republiky Curaçao

Ľubica Dohnányi, publicistka, denník SME

Svoju účasť odriekol pplk. JUDr. Tomáš Novotný, Riaditeľ úradu boja proti organizovanej kriminalite PZSR, kvôli problémom s autom, v ktorom údajne detonovala bližšie nešpecifikovaná nálož výbušniny.

Programom vás bude sprevádzať vždy šarmantný moderátor Štefan Pišta.
Stretneme sa v sobotu, 19.4.2008 o 18:00 v priestoroch SC.

Tešíme sa na vašu účasť!