Stretnutie fanúšikov fantastiky v Košiciach

Po viac ako dvojročnej odmlke sa zopakuje niečo, čo už ležalo mŕtve a zabudnuté v kanáli. Nechutným a násilným spôsobom som bol donútený, aby som vám oznámil, že dňa 7. apríla o 16:00 sa v meste Košice, konkrétne v podniku menom Kohút ((Hrnčiarska 23), uskutoční tretie veľké stretnutie fanúšikov všetkého fantastického, scifistického, strašidelného a inak mysteriózneho.

Po viac ako dvojročnej odmlke sa zopakuje niečo, čo už ležalo mŕtve a zabudnuté v kanáli. Nechutným a násilným spôsobom som bol donútený, aby som vám oznámil, že dňa 7. apríla o 16:00 sa v meste Košice, konkrétne v podniku menom Kohút ((Hrnčiarska 23), uskutoční tretie veľké stretnutie fanúšikov všetkého fantastického, scifistického, strašidelného a inak mysteriózneho. Akcia nemá pevne stanovený koniec, limitovaní sme len záverečnou v Kohútovi.

Osobne som z toho značne nešťastný a budem samozrejme veľmi rád, ak sa tam neukážete. Najlepšie bude, ak hneď v tomto momente prestanete čítať a zabudnete, že sa niečo také vôbec udeje.

A určite, ale naozaj určite neklikajte na diskusiu k tomuto článku na hostincovských fórach a nepokúšajte sa nám dať vedieť, že by ste radi prišli, lebo vás tam nechceme. Nechceme tam nikoho a tajne dúfame, že z toho celého nič nebude.

Keby ste totiž prišli, čakali by vás rôzne nudné veci ako spoločenské hry, debaty o filmoch, literatúre a umení, stretnutie s kadejakými viac aj menej známymi osobnosťami slovenskej fantastickej scény, popíjanie, konzumácia jedál a spoločné výlety na toaletu.

Nechutné, viem.

Och a ešte poznámka: ak by vás tento text predsa len neodradil, vy by ste sa z neznámeho dôvodu predsa len rozhodli prísť no neviete, kde je Kohút, je možné stretnúť sa skôr, konkrétne o 15:45 pred Dómom sv. Alžbety na Hlavnej ulici. Treba ale prísť načas, pretože sa čakať na nikoho nebude.

Za celý organizátorský tím v zložení Nage, Alef0, Annun sa s vami lúčim a dúfam, že sa tak skoro neuvidíme.

Pekný deň,
Annun,
hostinec U starého elfa