Kto sme

Zistite, kto sú ľudia, ktorí stoja za vznikom tejto stránky.

Myslím, že najjednoduchšie bude zobrať to pekne jeden po druhom a to od počiatku vzniku.

* * * * * * * * * * * * * * * * * „In Memoriam“ * * * * * * * * * * * * * * * * *

Annun: Už od ranného detstva má svoju rezidenciu v malebnom meste menom Košice, kde mu je >podľa jeho slov< dobre a teplo. V súčasnosti sa drie na technickej univerzite. Dlhé roky funguje ako webmaster Hostinca U Starého Elfa (www.annun.sk) a má na svedomí aj SLAD, kde fungoval ako prvý admin. Samozrejme, celá komunita je mu dodnes vďačná za tento web a vzýva jeho meno kedykoľvek je to len možné.

Ganjalf: ako bývalý vodca Spoločenstva Tolkiena a šéfredaktor stránky tolkien.sk má Ganjalf dlhodobé skúsenosti s vedením ľudí, ktorí ho vlastne majú na háku a vo svete fantastiky má obrovské množstvo kontaktov. Na SLADe fungoval ako šéfredaktor. Okrem záľuby vo všetkých veciach fantastiky a v stvárňovaní múdrych bielych mágov na všemožných akciách nikdy nepohrdne ani pozvaním na pivko či dve. Podobne ako Annun tiež miluje emaily od fanúšikov, tak mu nejaký rýchlo pošlite. Momentálne zastáva funkciu spravodaja z akcií na ktorých sa zúčastní.

Vratko: Aktívny fanúšik sveta fantastik a larpov a správca domény www.larp.sk. Od apríla roku pána 2007 prebral zodpovednosť a adminovanie domény slad.sk, lebo tí pred ním to nestíhali robiť. Kúpil doménu www.slad.sk a aktívne sa podieľal na jej financovaní. Neskôr vedenie SLADu posunul ďalej.

(DArk)_OnDro: V rámci civilného života študent vysokej školy. V rámci komunity LARPový nadšenec a závislák, organizátor a občas aj hráč. Funguje ako webmaster a pomocník pri mnohých LARPových stránkach (www.slad.sk, www.larp.sk, …). Medzi jeho záujmy patrí kritizovanie a nespravodlivé zdrbávanie užívateľov. Má rád dobrú hudbu, príjemnú spoločnosť, a v podstate všetko, čo je v živote príjemné, všakže :).

* * * * * * * * * * * * * * * * * V súčasnosti: * * * * * * * * * * * * * * * * *

Shade: V bežnom živote je obyčajným študentom strednej školy vo svojom voľnom čase je však administrátorom niekoľkých fór (mimochodom, jedno z nich je práve to naše 😉 ), webmaster zopár stránok, člen Spoločenstva Tolkiena, nadšenec pre fantastiku, LARPy, príjemnú spoločnosť, hudbu a LARPistky 😀 . Nenávidí priveľa roboty, nedostatok voľného času a otravných užívateľov, čo sa pýtaju na každú hlúposť (takých odkazuje na stránku www.fuckinggoogleit.com ). Zo všetkým zmieňovaným sa však pravidelne stretáva a zatiaľ žije.

Alcielle: V súčasnosti študuje pomaturitné štúdium, ale keďže tam nie je až toľko práce, tak v poslednej dobe venuje väčšinu času LARPom. Veľmi ochotne pomáha viesť a udržovať SLAD, jej prínosom pre komunitu je aj blízky kontakt s nováčikmi. Má rada LARPy, samozrejme, a taktiež fantasy, sci-fi, rock a podobne strelených ľudí, ako je ona sama.

Ak máte vlastný príspevok, ktorý tu podľa vás chýba, pošlite ho prosím vo formáte *.doc, alebo *.rtf ako prílohu k emailu na túto adresu (akékoľvek obrázky pripojte ako samostatné prílohy): durikova.lenka@gmail.com