Košické stretnutie fantasy pozitívnych ľudí vol. III

Fanúšikovia z východu sa už všetci spolu nevideli od februára. Čo je na fakt, že je už jún, pomerne dlhá doba. A tak som sa ja – Kate Nagini Drake – rozhodla zorganizovať ďalšie, v poradí už tretie, stretnutie ľudí so spoločnými záujmami, ktoré ich spájajú – fantasy, sci-fi, horor, manga a anime.

Rada by som Vás takto pozvala na stretnutie v prírode, spojené s opekaním špekačiek, slaniny, klobásky, cibule a čohokoľvek, čo nie je zákonom chránený druh, ktoré sa uskutoční v sobotu, dňa 11.6.2005 o 9:00.
Stretneme sa na Rázcestí pri Alpinke – konečná zastávka autobusu č. 29B, odkiaľ pôjdeme 5 – 10 minút po koľajniciach na lúku, kde sú tri ohniská, nejaké tie stoly a lavičky. Potok Čermeľ sa nachádza dosť blízko, ale dúfam, že sa v ňom nikto nebude chcieť (ne)dobrovoľne kúpať. 🙂 A tiež dúfam, že voda na hasenie takisto nebude potrebná.

Doneste si teda seba, prípadne svoje polovičky, tretiny, štvrtiny, psíkov, dobrú náladu, veľa jedla, pitia, možno nejakú tú deku na sedenie, nožík na krájanie a výrobu „kvázi“ ražňov, nejaké tie staré noviny a zápalky. Budeme hneď pri lese, takže v prvom rade asi zavŕšime hromadné behanie po lese so zámerom zbery dreva – WOOD HUNT. Víťaz dostane „Zlatú špekačku“ a bude mať tú česť, prvý si svoje opečené sústo zjesť.

Pre hráčov akýchkoľvek kariet (Magic, Vampire, Pokémon, Yu-Gi-Oh!) stále platí obmedzenie z prvého a druhého stretnutia – je dovolené priniesť si so sebou len hracie balíčky. Žiadne vymieňanie si kartičiek nebude na stretnutí tolerované!

Tak ako aj po minulé stretnutia, aj teraz je podmienkou vašej účasti e-mailová registrácia, tentokrát na adrese nagini_drake@hotmail.com s predmetom OPEKAČKA. Tým, že sa prihlásite a dáte mi na vedomie svoju účasť, si zaručíte, že v prípade akejkoľvek zmeny vás budem informovať. Pár dní pred akciou si ešte overím vašu účasť – bude to pravdepodobne vo štvrtok alebo v piatok.

Teším sa na vašu hojnú účasť!

Eva „Kate Nagini Drake“ Lacušková