Paralelné svety II: Norin pohľad na vec

To čo má znamenať?!!! Zrazu sa preberiem v akomsi aute, okolo mňa sú ozbrojení zamaskovaní chlapi a kým sa stihnem spamätať, už ma brutálne vyťahujú z auta a vsotia ma do špinavej zavšivenej diery, kde sa na mňa vrhnú ďalší úchylní ľudia a snažia sa ma vypočúvať…

To čo má znamenať?!!! Zrazu sa preberiem v akomsi aute, okolo mňa sú ozbrojení zamaskovaní chlapi a kým sa stihnem spamätať, už ma brutálne vyťahujú z auta a vsotia ma do špinavej zavšivenej diery, kde sa na mňa vrhnú ďalší úchylní ľudia a snažia sa ma vypočúvať, či čo. Som sa ich slušne spýtala, že čo to má znamenať? Že to musí byť nedorozumenie. Som im pripomenula kto som, kto je môj ocinko, nech ma odvezú domov a ocinko im za mňa veľa zaplatí. Ani som to poriadne nestihla dopovedať a oni sa medzi sebou začali zabíjať!!! Všade striekala krv! Fuj! Šaty môžem rovno vyhodiť!!

No tí zamaskovaní chlapi a jedna zrejme ženská, ale tým si nie som istá, či tá osoba je fakt žena. Oblečená ako chlap, správala sa odporne, ba ešte horšie ako väčšina tých mužov. Ale čo bolo fakt ohavné boli jej vlasy. Tak neupravené, strapaté no a tá farba… Vôbec nemá vkus. A jej make-up? Teda s prepáčením make-up, ona snáď nepozná zrkadlo?!

Tak tí zabili asi dvoch ľudí, jeden bol v bielom plášti ako doktor alebo čo. Vyzeral ako typický šialený psychiater z nejakého béčkového hororu, viete čo myslím. Vlastne všetko mi prišlo ako akýsi film, zlý sen, halucinácia. Vôbec som nechápala o čo ide a doteraz to neviem. Úplne som si tam zničila nechty. Tak dolámané, doštiepané, zoškrabaný lak a tú špinu spod nechtov snáď nikdy nezmyjem!

Priviedli zo desať ďalších ľudí. Tiež boli zviazaní. Vyzerali tak biedne a zúbožene, až mi ich prišlo temer ľúto. Lenže som mala dosť starostí sama so sebou, lebo ako tam dupotali, chodili hore dole, rozvírili prach a zrniečko sa mi dostalo do oka, ktoré okamžite začalo slziť. Určite sa mi roztiekla mascara! A toľko ľudí okolo a ja mám mať roztečené oči?! Že vraj vode odolná, blbosť! Nikde tu nie je zrkadlo, kde by som to skontrolovala. Všetci obchodníci sú obyčajní zlodeji a podvodníci, ktorí len prachy z ľudí ťahajú a vôbec ich produkty nespĺňajú účel.

Vedenia sa ujal jeden z tých zamaskovaných – vtedy si už masku dal dole – taký veľký tučný bradatý agresívny magor. Som sa ho potichu a pokojne (strach som sa snažila držať na uzde, ale rozklepaná som bola viac ako minule po párty u Niky, a to vtedy som bola na tom dosť.. ehm, vlastne nič) spýtala, že čo sa to deje, že som tu určite omylom a on ma tak silno treskol doskou či čím to po hlave, až som takmer spadla a hviezdičky videla. Chápete to?!! Mňa on udrel???!!! Keď sa to dozvie môj ocinko, to len vtedy uvidí ten chlap, čo znamená mlátiť slabé, jemné ženy!!! To veru uvidí! A pritom som bola dnes ráno u kaderníka a ten čurák ma tresol po hlave! Akoby to nestačilo, chcel po mne, aby som si pred neho kľakla do tej odpornej špiny, kde to páchlo po moči a zbierala akési papiere. Sviniar! Za to si zaslúži kreslo!

Potom to ale začalo byť veľmi divné. Ten tučný hajzel, čo má zrejme veľa komplexov ešte z detstva, začal sa pýtať také divné veci, či sme všetci z tohto sveta, dačo o akýchsi dverách a vkuse len ziapal, sa rozčuľoval, mlátil ľudí. Vôbec nechápem o čo ide. Už sa ale vážne bojím. Tí zviazaní ľudia sú tiež takí, ja neviem, iní. Mám pocit, že mu rozumejú. Čo sa to deje??! Tomu veľkému začínajú postupne prisahať vernosť a chcú robiť tie brány, rozprávajú divnými jazykmi, niekoľkí sa postavili do kruhu, no normálne to vyzerá, ako keby chceli … ja neviem, čarovať??! Musím si dať cigaretu! Chcem cigu! Alebo panáka!

Nech robia čokoľvek, nedarí sa im to a ten tučný je stále viac nahnevaný. Na to sa preberie jedna žena, takisto prišla s tou zviazanou skupinkou. Vyzerá akoby ju priviezli z blázinca, má pyžamo a župan ako pacienti a začne niečo hovoriť tomu veľkému chlapovi. Začujem len útržky, ako že je slabý (somarina, hlava ma ešte stále bolí), že kam to chce a načo ísť a začne sa prechádzať po miestnosti, tiež rozpráva čudným jazykom a zrazu sa niečo stalo, akoby nejaký skok v čase??? Je neviem, len vidím, že tá bláznivá ženská je preč a zjavili sa nejaké postavy, ktoré povedali, že vitajte v pekle?? Čo???!