Barbarské vojny.

Pozvánka na pripravovanú Košickú bojovku.

Zdavím vás ľudkovia. Týmto vás chcem srdečne pozvať na hroznú „rezbu“ plnú vypadaných čriev, nových jednorožcov a ostrých šípov. Ak máte chuť si fajne “zarezať”, tak príďte 27.8.2005 o 8:00 na košický Girbes. Stretnutie je pri kláštore na konečnej autobusov č.71 a č.31 o 7:50.

Základné pravidlá:

Rasy: Ľudia Suroviny:Drevo – hnedé papieriky
ElfoviaKameň –sivé papieriky
OrkoviaZlato – žlté papieriky
Trolovia
Ľudia: nájsť stratené kráľovské žezlo modra stuha
Povolania:
-remeselník
-bojovník
Elfovia: nájsť vetvu zlatého stromu zelena stuha
Povolania:
-hraničiar
Strelec
Orkovia: nájsť posvätný bojový bubon Hneda stuha
Povolania:
-bojovnk
Goblin
Nemŕtvy: získať kostru sopečného démona Cierna stuha.
Povolania:
-ghúl
Tieň
Trollovia: nájsť mozog veľkého Bu-Bu – kapusta

Povolania:
-berserker
-staršina

Kazda rasa zacina s jednou ozivovackou ktora je neznicitelna a jednou ktora sluzi ako zaklad ich mesta. Hraci danej rasy mozu postavit aj nove. Kazda ozivovacka danej rasy ma farbu aka je pridelena danej rase. Ak hraci jednej rasy ziskaju vsetky stuhy od vsetkych (vsetkych ras, trvale spojenectva, alias „mi sme ludia a elfovia mi sme sa dohodli“ neexistuju(vyhrat musi len jedna docasne spojenectva su vsak povolene) ras, otvara sa im moznost znicit aj tu ozivovacku ktora bola doteraz neznicitelna a tak ju vyradit z hry. Strana ktora zostane sama sa stava vitazom.
Všetky rasy môžu budovať nové miesta kde sa budú oživovať. Tieto budovy sa dajú zbortiť ako každá iná budova 5min „búrania“ státia jednej postavy pri budove. Herné pole je rozdelené na viacero území. Každá rasa má svoje vlastné územie a jednu nezničiteľnú oživovačku. Výrazom hry je tá strana ktorá dobyje všetky územia čím sa jej otvorí možnosť dobyť aj doteraz nezničiteľnú oživovačku. Tomu musí samozrejme daná rasa zabrániť. Mestá si rasy môžu stavať kde sa im zachce no každá budova musí biť oznámena organizátorovi ktorý pôjde na miesto kde má biť budova postavena a rozhodne či stojí v hernom poli, alebo nie.

Na zacaitku hry si vsetci hraci mozu rozdelit 2 body ** do svojich schopnosti. (s vinimkou trolov. Ti amju len jeden).Kazdy hrac ktory si donesie funkcny luk s aspon piatimi sipmi dostane +3ht ako bonus!!!Strielat vedia len ludia,orkovia a elfovia!!!!!!! Ak vas utok pri zasahu neprekroci obranu hraca, hrac dostava za 1ht. Ak vas utok z luku pri utoku neprekroci obranu hraca, hrac dostava za 2ht.

Mozete si vybrat ci chcete real-time, alebo tahovy system.

Teším sa na vás
Marvino