Zaklínač – Tiene Torrenu

Načítanie mapy…

Pridal(a)
Ragnar

Kedy
2. 8. 2017 - 6. 8. 2017
začíname o 17:00, končíme o 12:00

Kde
Lesy nad obcou Dobrá

Čo

  • larpová hra

Jedná sa o 5-dňový Larp zo sveta Sapkowského Zaklínača.
Registračný poplatok je 15 eur (12 eur je na hru a 3 eurá sú na záverečnú hostinu, kde bude nejaké jedlo, alko, nealko). Je nutné uhradiť celú sumu 15 eur. Registrácia bude uzavretá 30.6.2017.
Akcia sa bude konať za každého počasia (aj keď bude pekne, alebo ak by prišli Rusi). Larp sa uskutoční v lesoch, v okolí Trenčianskej Teplej časť Dobrá (je to lokácia kde sa konal Larp Máchove poviedky). Predbežný dátum akcie je jeden z týchto dátumov 26-30 júl, 2-6 augusta. Presný termín bude zverejnený čoskoro.

Minimálna veková hranica na hru je od 16 rokov (ide o vek ktorý hráč dovŕši v deň akcie). Pri osobách mladších ako 18 rokov je nutné doniesť vyplnmené, podpísané prehlásenie od rodičov, ktoré vám žašleme po tom ako sa registruje tu na stránke. Pred hrou bude potrebné sa preukázať Občianskym preukazov, kvôli kontrole pravdivosti registrácie. V Registračnom formulári je potrebné údávať pravdivé informácie, v opačnom prípade nebude takýto hráč vpustený na hru.

Mesto Torren sa nachádza v kráľovstve Temeria, v jeho severno-východnej časti, blízko hraníc s kráľovstvami Redania, Kaedwen a Aedrin. Z juhu obklopujú mesto Mahakanské hory (bohaté na rôzne nerastné suroviny, ktoré sa tu ťažia) a na severe sa vlieva rieka Dyfné do veľkej rieky Pontar. Rieka svojim mohutným tokom vytvorila v oblasti rozsiahle močiare plné rôznych netvorov a magických bytostí. A aby toho nebolo málo v okolitých lesoch sa schovávajú zbojníci a oddiely Scoia´teal.

Po dlhé roky spravoval mesto Torren prostým ľudom zvolený a obľúbený starosta Bernard Tulle. Nie je tomu dávno čo sa mestom rozniesla veľmi smutná správa že starosta Bernard Tulle nečakane zomrel. Po jeho smrti sa v meste pripravujú voľby na nového starostu. Zatiaľ sú známi traja uchádzači o tento post a to Kapitán Stráži Sebastián Vildenvert, Opát večného ohňa Hieronymus Steinar a šľachtic Adalbert von der Gries. Keďže voľby sa nezadržateľne blížia, každý z uchádzačov sa snaží získať čo najviac hlasov.

O čom bude hra
Žáner fantasy
Prostredie lesy
Téma Sapkowského zaklínač
Ako bude hra prebiehať
Typ hry hra typu svet (sandbox)
Sériovosť hry hra na pokračovanie
Riešenie konfliktov používame reprezentácie zbraní
Preferovaný spôsob hrania imerzný (hlavne sa vžite do sveta hry)
Náročnosť na psychiku môžete sa stretnúť s morálnymi dilemami
Očakávaný počet hráčov 40-50
Čo hráč potrebuje
Tvorba postavy postavy vytvárame my
Kostýmy prineste si vlastný kostým
Ako to má vyzerať Prostredie a kostýmy sú náznakové
Jedlo prineste si vlastné jedlo
Ako sa prihlásiť
Registrácia Tu sa dá registrovať
Dátum ukončenia registrácie 30.6.2017
Najnižšie vstupné 15
Web Oficiálna stránka
Lesy nad obcou Dobrá
Dostupnosť autom autom sa nedá dostať až na územie
Ako sa k nám dostanete Treba sa dostať k Leoni Dobrá a zanim je parkovisko a ďalej poľná cesta nami označená.
Súkromie na mieste územím občas prejdú cudzí ľudia

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.