Zaklínač – Tiene Torrenu 2

Načítanie mapy…

Pridal(a)
Ragnar
-

Kedy
8. 8. 2018 - 12. 8. 2018
začíname o 17:00, končíme o 10:00

Kde
Lesy nad obcou Dobrá

Čo

  • larpová hra

Jedná sa o 5-dňový Larp zo sveta Sapkowského Zaklínača.
Registračný poplatok je 20 eur (12 eur je na hru a 3 eurá sú na záverečnú hostinu, kde bude nejaké jedlo, alko, nealko a 5 eur je záloha, ktorá bude vrátená tým čo prídu na čas). Je nutné uhradiť celú sumu 20 eur. Registrácia bude uzavretá 30.6.2018.
Akcia sa bude konať za každého počasia (aj keď bude pekne, alebo ak by prišli Rusi). Larp sa uskutoční v lesoch, v okolí Trenčianskej Teplej časť Dobrá (je to lokácia kde sa konal Larp Máchove poviedky). Predbežný dátum akcie je 8-12 august.
Minimálna veková hranica na hru je od 16 rokov (ide o vek ktorý hráč dovŕši v deň akcie). Pri osobách mladších ako 18 rokov je nutné doniesť vyplnené, podpísané prehlásenie od rodičov, ktoré vám pošleme po tom ako sa registruje tu na stránke. Pred hrou bude potrebné sa preukázať Občianskym preukazov, kvôli kontrole pravdivosti registrácie. V Registračnom formulári je potrebné udávať pravdivé informácie, v opačnom prípade nebude takýto hráč vpustený na hru.

Mesto Torren sa nachádza v kráľovstve Temeria, v jeho severno-východnej časti, blízko hraníc s kráľovstvami Redania, Kaedwen a Aedrin. Z juhu obklopujú mesto Mahakanské hory (bohaté na rôzne nerastné suroviny, ktoré sa tu ťažia) a na severe sa vlieva rieka Dyfné do veľkej rieky Pontar. Rieka svojim mohutným tokom vytvorila v oblasti rozsiahle močiare plné rôznych netvorov a magických bytostí. A aby toho nebolo málo v okolitých lesoch sa schovávajú zbojníci a oddiely Scoia´teal.

Po dlhé roky spravoval mesto Torren prostým ľudom zvolený a obľúbený starosta Bernard Tulle. Nie je tomu dávno čo sa mestom rozniesla veľmi smutná správa že starosta Bernard Tulle nečakane zomrel. Po jeho smrti sa v meste pripravujú voľby na nového starostu. Zatiaľ sú známi traja uchádzači o tento post a to Kapitán Stráži Sebastián Vildenvert, Opát Večného Ohňa Hieronymus Steinar a šľachtic Adalbert von der Gries. Keďže voľby sa nezadržateľne blížia, každý z uchádzačov sa snaží získať čo najviac hlasov.

Nakoniec voľby dopadli úspešne pre opáta večného ohňa Hieronymusa Steinera. Voľbám predchádzalo niekoľko nešťastných situácii, takže úrad prebral v čase keď mesto bolo zmietané a sužované najdesivejšími udalosťami za posledné storočie. Najhoršie čo postihlo mesto je že prišlo o prístav, v rieke sa totižto zdržuje veľmi nebezpečná beštia, ktorá potápa všetky lode, ktoré sa snažia zakotviť v prístave. Kvôli tomu prišlo mesto o značné peniaze, ktoré by získalo obchodom. Takže jediná možnosť obchodu je po súši, čo je ale značne pomalé.
Čo sa týka situácie v meste tak zvolením opáta narástol počet veriacich v meste. A zjavne na podporu opáta prišli do mesta ďalší rytieri plamennej ruže. Takže v meste udržuje pokoj rád a v uliciach kážu kňazi večného ohňa.
Chystá sa ale aj veľká slávnosť v tieto dni nešťastia a temnoty a tou udalosťou je svadba. Solomon vod der Gries totižto vydáva svoju dcéru.

O čom bude hra
Žáner fantasy
Prostredie lesy
Téma Sapkowského zaklínač
Ako bude hra prebiehať
Typ hry hra typu svet (sandbox)
Sériovosť hry hra na pokračovanie
Riešenie konfliktov používame reprezentácie zbraní
Preferovaný spôsob hrania imerzný (hlavne sa vžite do sveta hry)
Náročnosť na psychiku môžete sa stretnúť s morálnymi dilemami
Očakávaný počet hráčov 50
Čo hráč potrebuje
Tvorba postavy postavy vytvárame my
Kostýmy prineste si vlastný kostým
Ako to má vyzerať Prostredie a kostýmy sú náznakové
Jedlo prineste si vlastné jedlo
Ako sa prihlásiť
Registrácia Tu sa dá registrovať
Dátum ukončenia registrácie 30.6.2018
Najnižšie vstupné 15
Web Oficiálna stránka
Lesy nad obcou Dobrá
Dostupnosť autom autom sa nedá dostať až na územie
Ako sa k nám dostanete Treba sa dostať k Leoni Dobrá a zanim je parkovisko a ďalej poľná cesta nami označená.
Súkromie na mieste územím občas prejdú cudzí ľudia

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.