Prešporské hliaky: Epizóda 1

Načítanie mapy…

Pridal(a)
Blind
-

Kedy
17. 11. 2017 - 18. 11. 2017
začíname o 16:00, končíme o 00:00

Kde
Staré mesto, Bratislava

Čo

  • larpová hra

Prešporské hliadky sú prvý diel epizodického LARPu zo sveta Nočnej hliadky ruského autora Sergeja Lukianenka. Akcia sa bude konať v Bratislave 17.-18. novembra 2017 a vítame na nej všetkých, ktorí majú chuť na paranormálny mestský LARP – aj ak ste úplný nováčik alebo svet Hliadok vôbec nepoznáte.
Viac info čoskoro.

BRATISLAVA, ZEM NIKOHO
V Bratislave už takmer desaťročie neplatia žiadne pravidlá. V nemocnici na jednom konci mesta sa dejú nevysvetliteľné zázraky. Ľudia na opačnom sa rovnako nevysvetliteľne sťažujú, že sú celý deň vyčerpaní a malátni. Bratislavskí mágovia, vedmy či upíri sa zrazu riadia vlastným morálnym kódexom – bez obmedzení, bez zákonov.

Medzi tým všetkým prekvitá čierny trh s magickými artefaktmi, ktorý majú pod palcom Dohodári: skupina zástupcov Svetla a Tmy, ktorá odložila spory bokom a začala na situácii vo veľkom zarábať…

…až kým na všetko neprišla pražská Inkvizícia a nezavelila: DOSŤ. Všetci bratislavskí Iní sa majú dostaviť na zhromaždenie, kde budú predstavení noví velitelia Dennej a Nočnej hliadky, organizácií, ktoré majú nastoliť poriadok.

Nová situácia sa ti nepáči. Hliadky v meste nikto nechce – a už vonkoncom nie Dohodári. Možno budeš ten, kto bude stáť v čele odporu. Možno sa ti podarí prešmyknúť sa do ich radov a rozbiť ich zvnútra.

Alebo možno patríš medzi tých, čo návrat zákona vítajú. Dohodári sú mor, ktorý nemá v meste svoje miesto – a ty ho dokážeš zastaviť.

O čom bude hra
Žáner Paralelná realita
Prostredie Mesto
Téma Svetlo verzus Tma
Ako bude hra prebiehať
Typ hry mestská hra
Sériovosť hry hra na pokračovanie
Riešenie konfliktov používame reprezentácie zbraní
Preferovaný spôsob hrania je to jedno
Náročnosť na psychiku môžete sa stretnúť s morálnymi dilemami
Očakávaný počet hráčov
Čo hráč potrebuje
Tvorba postavy pripravte si vlastné postavy
Kostýmy kostým nebudete potrebovať
Ako to má vyzerať Záleží nám na dokonalých kostýmoch a prostredí
Jedlo prineste si vlastné jedlo
Ako sa prihlásiť
Registrácia Tu sa dá registrovať
Dátum ukončenia registrácie
Najnižšie vstupné 30€
Web Oficiálna stránka
Staré mesto, Bratislava
Dostupnosť autom
Ako sa k nám dostanete
Súkromie na mieste

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.