Prešporské hliadky: Epizóda 4

Načítanie mapy…

Pridal(a)
Blind
Event Horizon

Kedy
12. 4. 2019 - 13. 4. 2019
začíname o 15:30, končíme o 23:29

Kde
Staré mesto, Bratislava

Čo

  • larpová hra

Prešporské hliadky sú štvrtý diel epizodického LARPu zo sveta Nočnej hliadky ruského autora Sergeja Lukianenka. Akcia sa bude konať v Bratislave 12.-13. apríla 2019 a vítame na nej všetkých, ktorí majú chuť na paranormálny mestský LARP – aj ak ste úplný nováčik alebo svet Hliadok vôbec nepoznáte.

 

Po inkvizičnom tribunále nastal v Bratislave na istý čas pokoj. Opatrenia, ktoré zaviedla inkvizícia u Hliadok, očividne pomohli a v posledných mesiacoch neboli zaregistrované náhle výbuchy plynu.
Popularita okultných spolkov a rôznych siekt medzi bežnou populáciou upadla. Vďačíme za to adekvátnemu a rýchlemu zásahu Hliadok pod vedením Einara Steingrimssona. Tým sa Hliadkam podarilo zabiť dve muchy jednou ranou. Iniciovali nového svetlého Iného a zároveň zastavili prísun Drogy Moci do ulíc. Bohužiaľ tento nový Iný, ktorý bol zároveň kňazom v Pezinku, po niekoľkých týždňoch bez stopy zmizol.
Tento pokoj sa ale netýka spoločnosti bežných ľudí. Mestom otriasa séria stále brutálnejších vrážd. Spôsob týchto vrážd vzbudzuje podozrenie, že ich páchateľom je Iný, avšak neboli nájdené žiadne prvky šera alebo mágie. Všetci zavraždení boli podozriví z korupcie alebo závažnej kriminálnej činnosti. Ani jedna z obetí však nebola právoplatne odsúdená a teda nie je známe, či zavraždení boli naozaj vinní. Nikto si nemôže byť istý svojim bezpečím. Zároveň takáto atmosféra strachu a paniky sťažuje Svetlým čerpanie energie.
Ako súvisia tieto vraždy s uplynulými udalosťami v Bratislave? Naozaj za nimi stojí Iný, alebo sa jedná len o narušeného človeka? Čo keď je to len skvelý plán ako Dohodárom narušiť ich kontakty? Alebo je to len krutý plán Temných na oslabenie protivníka? Podarí sa Svetlým zvrátiť túto atmosféru strachu?

Registrácia bude spustená 12.12.2018 o 12:12

https://www.facebook.com/events/1478981102204475

O čom bude hra
Žáner Paralelná realita
Prostredie Mesto
Téma Svetlo verzus Tma
Ako bude hra prebiehať
Typ hry mestská hra
Sériovosť hry hra na pokračovanie
Riešenie konfliktov používame reprezentácie zbraní
Preferovaný spôsob hrania je to jedno
Náročnosť na psychiku môžete sa stretnúť s morálnymi dilemami
Očakávaný počet hráčov 35
Čo hráč potrebuje
Tvorba postavy pripravte si vlastné postavy
Kostýmy kostým nebudete potrebovať
Ako to má vyzerať Záleží nám na dokonalých kostýmoch a prostredí
Jedlo prineste si vlastné jedlo
Ako sa prihlásiť
Registrácia Tu sa dá registrovať
Dátum ukončenia registrácie 31.7.2018
Najnižšie vstupné 30
Web Oficiálna stránka
Staré mesto, Bratislava
Dostupnosť autom
Ako sa k nám dostanete
Súkromie na mieste

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.