Letný LARP: Príbehy spod Vlčích Skál 2018

Načítanie mapy…

Pridal(a)
Vizi
-

Kedy
26. 7. 2018 - 29. 7. 2018
začíname o 12:00, končíme o 12:00

Kde
Lesík pri Červenom kameni

Čo
Žiadne Kategórie

Vo Vlčích Skalách to opäť vrie.
V blízkosti dediny má už čoskoro vytrysknúť prameň živej vody, tak aspoň tvrdí uznávaná veštkyňa Pythna, ktorú mimoriadny úkaz privábil až do pohraničia Kráľovstva Vína. Dobrodruhovia, učenci aj politici sa predbiehajú, kto príde s lepším nápadom ako živú vodu využiť, napriek tomu, že veštba neuvádza presné miesto ani čas, kedy sa prameň zjaví.
Po informáciách začína pátrať novozvolený vladyka a ekonomický mág Boris Toliar, cech mechanikov pokúšajúci sa priviesť k životu bájneho golema a banda všetkými masťami vybíjaných zbojníkov, ktorí sa usadili v lese za dedinou.
Staré povesti hovoria, že keď prameň vytryskne, zjaví sa pod ním poklad a nad ním zlaté papradie, a tak sa do honby za živou vodou púšťa aj cech bylinkárov a obávaný cech strát a nálezov.
Akoby toho nebolo dosť, na starom cintoríne sa našli spisy zosnulého vedca a vynálezcu DarVína, mágovia v napätí očakávajú zatmenie mesiaca a všetci pátrajú po certifikovanom blbovi.
Vitajte späť v Kráľovstve Vína.

Lesík pri Červenom kameni
Dostupnosť autom auto môže zostať na hernom území
Ako sa k nám dostanete
Súkromie na mieste na územie majú prístup iba hráči

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.