Jarná bojovka 2019: Hranica

Mapa nie je dostupná

Pridal(a)
Vio
Event Horizon

Kedy
11. 5. 2019
začíname o 09:00, končíme o 18:00

Kde
Kráľova Hora

Čo

  • larpová hra

Vitajte na Hranici 2019, našej novej bojovke zo sveta Kráľovstva Vína! Na tejto akcii by sme radi skombinovali realitu dobre známeho sveta Kráľovstva Vína s dlhou tradíciou bojoviek, ktorých je dnes na slovensku žiaľ málo. Dúfame, že tí z vás, ktorí už dlho nedostali príležitosť oprášiť svoj meč, luk, či budzogáň sa smelo vrhnú do boja!

 

Anotácia:
Nepokoje na hraniciach Kráľovstva Vína vrcholia. Kráľ Pataj I. vyslal trestnú výpravu s cieľom dolapiť zradcu Erdudyho, ktorý sa spriahol s vodármi, no tá zatiaľ nebola úspešná. Počas výpravy sa kráľovskí vojaci dostali aj na územie susedného Vodárstva, čo celú situáciu ešte viac vyhrotilo. Zvedovia hlásia, že Miklušove pluky vyrazili z Ompitálu a Vodohradu, po ceste verbujú do svojich radov miestnych sedliakov a údajne sa spriahli s korzármi a pirátmi brázdiacimi severné moria. Na celom severe kráľovstva bol vyhlásený výnimočný stav a zo západu prišli na pomoc vojská verných Rizlingovcov, ktoré spolu s chrabrými rytiermi Svätopluka Hájnička prechádzajú priesmykmi vo Fragmundských horách. Vojaci na jednej ani druhej strane sa nemôžu spoliehať na hrubé múry svojich hradov, zásobovanie viazne a zimný mráz, ktorý ešte neopustil severnú hranicu, zalieza až do kostí. Je vaším remeslom vojna a vaším náradím meč? Pridajte sa k vojskám Rizlingsdorfu, či Hájničkovým rytierom! Nebojíte sa preliať krv za vodárskeho kráľa Mikluša? Vstúpte do jeho légie, posilnite vodársku patrolu alebo sa staňte korzárom v jeho službách! Čaká nás boj, krv, škrípanie zubov a na konci snáď elfské čajové pečivo!

O čom bude hra
Žáner Fantasy bojovka
Prostredie Svet Kráľovstva Vína
Téma Kráľovstvo Vína vs. Vodárstvo
Ako bude hra prebiehať
Typ hry bojová hra
Sériovosť hry hra na pokračovanie
Riešenie konfliktov používame reprezentácie zbraní
Preferovaný spôsob hrania súťaživý (staňte sa najlepším z najlepších)
Náročnosť na psychiku hra je hlavne o zábave
Očakávaný počet hráčov 60+
Čo hráč potrebuje
Tvorba postavy postavy vám pomôžeme vytvoriť
Kostýmy prineste si vlastný kostým
Ako to má vyzerať Prostredie a kostýmy sú náznakové
Jedlo prineste si vlastné jedlo
Ako sa prihlásiť
Registrácia Tu sa dá registrovať
Dátum ukončenia registrácie 10.5.2019
Najnižšie vstupné 7
Web Oficiálna stránka
Kráľova Hora
Dostupnosť autom
Ako sa k nám dostanete
Súkromie na mieste

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.