eRGe

Ja a LARP

Prezývka

eRGe

Hráč / Organizátor

Hráč, Tvorca

Zoznam hier
  • 2006
  • Skaza na Bielom kame­ni 2006 (elf)
  • Zrod Zlatej ľalie 2006 (obra­na hra­du)
  • Pán Prsteňov 2006 (rohan)
  • Hmly Vrchoviny 2006 (trpas­lí­ci)
  • Larp Errónis 2006 (elf hra­ni­čiar)
  • Bratislava by Sunny Day 2.0 2006 (olá­hov­ci)
  • Larp Tordhan 2006 (elf cho­dec)
  • Larp Posel boží 2006 (člo­vek lovec)
  • Posledné spo­je­nec­tvo 2006 (trpas­lí­ci)
  • Lev a Ľalia 2006 (obra­na hra­du)
  • Larp Garmen – Zrod hrdi­nov 2006 (člo­vek rytier)
  • Larp Dracon Russian Winter 2006 (člo­vek inkvi­zí­tor)

2007

  • Pragocon 2007 (Jan Ukrutný, Žižka, Artuš)
  • Pražský fan­ta­sy ples 2007 (Jan Ukrutný)
  • Hráčske douě/ marec 2007 (RG)
  • Larp BeDark 4ever 2007 (Richard Gazda, nos­fe­ra­tu)
  • Slavcon 2007
  • Larp Garmen 2 – Krvavá pomsta 2007 (člo­vek pala­din)
  • Pán Prsteňov 2007 (rohan)
  • Hmly vrcho­vi­ny 2007(aglaaronský ťaž­ko­oden­ci)
  • Larp Zlenice 2007 (pala­din Ján)
  • Gangy pre­šor­ku 2007 (olá­hov­ci)
  • Larp Errónis 2007 (člo­vek pala­din)
  • Larp Nox Mortis 2007 (Richard Gazda)
  • Larp Tordhan 2007 (člo­vek pala­din)
  • Posledné soje­nec­tvo 2007 (Rhoadaur)
  • U krva­vé­ho hná­ta 2007 (obra­na hra­du)
  • Hráčske doupě/ októ­ber 2007
  • Larp Narkantes 3 2007 (niks žold­nier)
  • Larp Ultimus Arx 2007 (Richard Gazda)
  • Hráčske doupě/ novem­ber 2007 (RG)

2008

  • Larp Moriel 2 2008 (NPC aniel smr­ti)
  • Pragocon 2008 (RG, Osamelý tem­plár, Red Tallon)
  • Rampas III 2008 (RG, pog­go­man, Bruháá)
  • Animeshow 2008 (RG)
  • Larp Projekt BM Chaining the Beast (Brujah, Giovanni Luccaco)
  • Larp Moriel 3 2008 (bar­bar)
  • Hmly Vrchoviny 3 2008 (Magisterska han­za)
  • Larp Alrain 2008 (NPC Kráľ Berengar)
  • SlavCon 2008 (Templár, RG)
  • Larp Tieňová aka­dé­mia 2008 (Vlkodlak Tallon)
  • PredAkonská cha­ta 2008 (RG, Plchobijec)
  • Larp Akon 2008 (Rytier Richard)
  • Gangy Prešporku 2008 (Gang Riga Probléma)
  • Larp Nočná Nitra (Martin Modrický)
  • Istro Con 2008 (Len na chvíľ­ku ako dopro­vod)
  • Larp Legendy sta­rej Británie (Rytier Percyval)
  • Posledné spo­je­nec­tvo 2008 (Rohan)
  • Larp Garmen 3 – Zlaté časy 2008 (pala­din Ján)
  • LARPfest 2008 – (poslu­cháč)
  • Larp Moriel 4 2008 (Veliteľ bar­ba­rov, Jarl Nordik-son)
  • Larp Projekt BM The sie­ge (Zdeněk Bořivoj Thorstenson Primogen Brujah)

2009

  • Larp Moriel 5 2009 (Profesor nek­ro­man­cie Ignác, pod­ná­jom­ník)
  • Rampas IIII 2009 (RG, zápas­ník)
  • Branč- Krščiny 2009 (útok)
  • SlavCon 2009 (RG)
  • Larp Moriel 6 2009 (štu­dent šama­no­ló­gie ode­tý v plšom rúchu)
  • Hmly Vrchoviny 4 2009 (Lúpeživý ochra­nár les­ných ces­ti­čiek)
  • Larp Akon 2009 (Rytier Richard, člen Rádu Strieborného Kruhu)
  • Larp Privilegium – Der Kamion 2009 (Richard Dragffy Gazda)
  • Skvelá byto­vá akcia kto­rú zor­ga­ni­zo­val šiku­liak RG 2009 (vete­rán)
  • Malý Shezarov lar­pík (Člen Readovej jed­not­ky)
  • Gangy pre­šor­ku 2009 (Oláhovci)
  • Larp Galadriel 2009 (maj­ster tem­plá­rov Teobald)
  • Istrocon, Comics salon 2009 (fas­ci­no­va­ný novým teri­mi­ná­to­rom)
  • Posledné spo­je­nec­tvo 2009 (Veliteľ Rohanu)
  • Križiaci 2009 (Rytier Tankred, člen kri­žiac­ke­ho voj­ska)
  • LARPfest 2009 – (pred­ná­ša­jú­ci)
  • Ramas V 2009 (RG, gan­grel – škre­čok)
  • Larp Garmen 4 – Naveky hrdi­na­mi 2009 (Paladin Ján )

2010

  • Rampas V 2010 (RG, poké­mon)
  • Branč 2010 (obran­ca, ožra­la)
  • Laristi Bratislavy spoj­te sa 2010 (mafian)
  • Bitva pěti armád 2010 (trpas­lík)
  • LARP BRAZAVAZSKÁ LEGENDA 2010 (Organizátor)
  • Bitka o Zlatú misu 2010 (RG)
  • Bitva Pána Prstenú – Boj o stře­do­zem 2010 (trpas­lík)
  • Vampire laro­vé scén­ky 2010–2011 (Reiner Bransberg)
  • Larp Thordan 2010 (Gladiátor)
  • Pokemon Training camp 2010
  • Comics Salon 2010 (Greatsword man )
  • Križiaci 2010 (Veľmajster rádu Templárov)
  • Larp Felder 2010 (Maršál Krvák)

2011

  • Úsvit jara 2011 – In nomi­ne dei (tem­plár)
  • Tiene Chaosu 1 (Organizátor, Kapitán Impéria)
  • Larp v Banskej Bystrici (Lúpežník Runcajs)
  • Larp Lesy Undoru (Zaklínač Aston)
  • Bitva Pána Prstenú – Boj o stře­do­zem 2011 (Rohan)
  • Tiene Chaosu 2 (orga­ni­zá­tor, kapi­tán Impéria)
  • Larp Legendy seve­ru – vstup­ná Brána 2011 (Beowulf)
  • Larp Schizma pre­klia­tych 2011 (Reiner Bransberg)
  • Larp Moriel 9 – 2011 (Šaman Vargul – hora­li)
  • Larp Ragnarok 6 – 2011 (vrah)
  • Larp Felder 2011 – správ­ne roz­hod­nu­tie (Maršál Krvák)

2012

  • Krvavá zima 2012 (Arnor)
  • Úsvit jara 2012 – Poslední střet (tem­plár­sky Komtur)
  • Larp Tiene Chaosu 3 – Gehaiminisnacht (orga­ni­zá­tor) 
  • Bitka Tiene Chaosu 3 (orga­ni­zá­tor, kapi­tán impé­ria) 
  • Larp Slavland  2012 (Žrec Slavigrom)
  • Larp Ragnarok 2012 (Žoldnier Helmut = Vrah Berengar)
  • Bitka Zlo Rohanu 2012 (Berengar, vod­ca dru­ži­ny na stra­ne Eoméra)
  • Bitka Tiene Chaosu 4 (Organizátor, kapi­tán Impéria)
  • Larp Moriel 11 2012 ( Hugo Železo)

2013

  • Larp Žaženie do Ajurských držáv 2013 (Kráľ Ulrik Mráz)
  • Larp Sféry osu­du 2013 (Ralf Garstein – cech­maj­ster pev­nos­ti)
  • Pochod hra­ni­čia­rov Bielymi Karpatami 2013 (Kráľ Ultrik Mráz)

2014

  • Larp Lesy Undoru 2 2014 správ­ca)
  • Bitka Tiene cha­osu 5 (orga­ni­zá­tor, kapi­tán Impéria)
  • Larp Akon 5 2014 (šaman Varghulf)

2015

  • LARP Kráľovstvo vína 2015 (Lovec beš­tií)
  • LARP Vampire chro­nic­les 2015 (orga­ni­zá­tor, Reiner Bransberg)

2016

  • Bitka Tiene Chaosu 6  (orga­ni­zá­tor, Kapitán Impéria)
  • LARP Legendy Severu 2016 (Muhammad ibn Munqid al Fatah)
  • LARP Vampire chro­nic­les 2016 (Organizátor, Reiner Bransberg)
  • Stretnutie LARPistov v Novej Dubnici 2016

2017

  • Slovenské LARPové hovo­ry 2017
  • LARP Stolen Lives 2017 (Organizátor, Reiner Bransberg)
  • LARP Chicago’22 (Donelly O’Brian)
  • LARP VIC Stolen Lives: Negotiation (Organizátor, Reiner Bransberg) 
  • LARP VIC Warsaw by Night: The City of Venom (Reiner Bransberg)
  • LARP Zaklínač: Tiene Torrenu (Skeligský žol­dier Ralf)
  • LARP VIC Stolen Lives: The Siege (Organizátor, Reiner Bransberg)
  • LARP VIC Stolen Lives: The Ball (Organizátor, Reiner Bransberg)

2018

  • LARP Chicago’32 (Donelly O’Brian)
  • LARP VIC Stolen Lives : Underworld and Undercity (Organizátor, Reiner Bransberg)
  • LARP Zaklínač 2: Tiene Torrenu (Skeligský žol­dier Ralf, pre­mo­zi­tel Ceirana a Jarl)
  • LARP Oakfell : The ori­gins (Dr. Sebastial Crow, kryp­to­zo­ológ)
  • LARP Vampire live – dues­te­re legen­den – Leipzig DE (Reiner Bransberg)
  • LARP Basin of Bloody Lies – Convent of Princes -Koblenz DE (Reiner Bransberg)
  • LARP VIC Stolen Lives: Ball of the Damned (Reiner Bransberg)

2019

  • LARP VIC Stolen Live: The game of Shadows (Reiner Bransberg, NPCs)
  • Pochod hra­ni­čia­rov veter­ný­mi vrch­mi VII (NPC)
  • LARP The Oakfell City: New Era ( Dr. Sebastian Crow)