Zoznam hier |
2007- Ťaženie: MT (vojak,zombia)
2007- Jesenné Ťaženie – Gothic: PB/Moštenec (kurtizána)
2007- Narkantes 3: IL/N.Dubnica (amazonka-žoldnier)
2007- Warhammer: PB/Moštenec (prenasledovateľ beštií)
2008- Moriel 2 – V ríši nemŕtvych: IL/N.Dubnica (nájomná lstivá mrcha č.2)
2008- Zimné ťaženie – Ruské byliny: PB/Moštenec (osud)
2008- Otázka Cti: BA (lovkyňa odmien)
2008- Ťaženie: KE (nekromantova osobná stráž, undead)
2008- Moriel 3 – Kmeňové vojny: IL/N.Dubnica (barbarská bojovníčka)
2008- SlavCon: BA
2008- Ťaženie Tieňovej akadémie: ZA (jazminka)
2008- Bitka pri Starých Zadkoch: PB/Moštenec (Šedé Korouhve)
2008- Nox Bestiae: MT (patologička, sekťák)
2008- Kannine slzy: PB/Moštenec (vlčica)
2008- Tordhan: PB/Moštenec (katova žena a vlkodlak v jednom)
2008- Legendy Starej Británie: ZA (elfka)
2008- LarpFest: BB
2008- Cena života: LF-BB (Sandra)
2008- Nultý poludník: BA (zlatokopka, vrahyňa 0:-)
2008- Cena života: ZA (JUDr. Helena Sláviková)
2009- Cena života: KE (MUDr. – pani doktorova manželka)
2009- SlavCon: BA
2009- BpSZ: MT/Sklabiňa (špión Severanov)
2009- LarpFest: ZA
2010- Semper Fidelis: ZM/Zlatno (provianťák)
2010- Tordhan: ZA/Rajec
2010- Stereotyp: ZA (Biela Kráľovná)
2010- Moriel: IL/N.Dubnica (Morgana – pirátska kapitánka)
2011- SlavCon: BA (cosplay Steampunk girl)
2011- Hostinec: BA (len ako divák)
2011- Lesy Undoru: BA (Melisa-liečiteľka)
2011- Kráľovstvo vína: PK/Častá (vedma)
2011- Doroga Domoj: ZM/Zlatno (org)
2011- Proces: NR (porotca)
2012- Slavcon: BA (cosplay SG1; The White Queen Mirana)
2012- LARP Tiene Chaosu III: BA (Ulrika, starostova dcera; Jazerná pani)
2012- Kráľovstvo Vína: PK/Častá (Mormona, vedma/čarodejnica)
2012- Veletrh larpu, Brno/ČR
2012- Vysoké sázky (B): Brno/ČR (ruský tajný agent)
2013- Jude Raus (B): Brno/ČR (študentka)
2013- Prič od minulosti (B): Brno/ČR (čašníčka Suzy a mafiánova manželka)
2013- Slavcon: BA (prednáška Horror stories)
2013- Tajomstvo opery (B): Brno/ČR (org)
2013- Projekt Systém: Zubří/ČR (Pomocný pracovník)
2013- Star (B): Brno/ČR (študentka)
2013- Kráľovstvo Vína: PK/Častá (CP, Vládca podsvetia)
2013- Sféry Osudu: IL/N. Dubnica (CP, Krčmárka)
2013- Džungle (B): Brno/ČR (riaditeľka módnej firmy)
2013- Džungle (Larpvíkend): Brno/ČR (uvádzanie larpu)
2013- Sanatórium (Larpvíkend): Brno/ČR (duševne chorá pacientka)
2013- Zimný larp KV: PK/Častá (org, CP, Norveidská šľachta)
2014- Šamani (B): Brno/ČR
2014- Slavcon: BA (cosplay: steampunk pirates)
2014- Kráľovstvo Vína: PK/Častá (org, CP, Vládca podsvetia/Prievozník)
2014- Starí majstri, Kroniky Athanoru: PB/Podskalie (púštna vedma)
2015- Kráľovstvo Vína: PK/Častá (org, CP, Vládca podsvetia/Prievozník)
2016- Legie- Sibířský příběh: KV/ČR (Agentka rudých medzi čsl legionármi)
2016- Papers: Brno/ČR (uvádzanie larpu pre študentov PedMU)
2016- Totální realita: Brno/ČR (uvádzanie víkendového zážitkového programu s larpovými prvkami)
2016- Mafie VI- Tanec moci : Brno/ČR (členka mafiánskej rodiny)
|