Preskočiť na obsah

Bitka o Silmarily

31. 3. 2012 začí­na­me o 08:00, kon­čí­me o 16:00
  • larpová hra

Typ: fan­ta­sy bojovka

Ucastnici: vek 15+, vhod­ne pre zacia­toc­ni­kov aj sku­se­nych hracov.

Ucast: Nutne podat pri­hlas­ku na silmarily@centrum.sk a napi­sat nam vasu pre­zyv­ku (ale­bo meno) a frak­ciu ku kto­rej sa chce­te pri­dat. Pripadne nam ozna­mit svo­ju regis­tra­ciu na face­bo­oko­vej strán­ke – http://​www​.face​bo​ok​.com/​p​a​g​e​s​/​B​i​t​k​a​-​o​-​S​i​l​m​a​r​i​l​y​-​B​r​i​t​a​n​i​c​a​/​1​2​8​3​3​7​9​1​7​2​3​3​310

Strucny popis: tak ako kaz­dy rok, aj teraz Vas caka nespo­cet­ne vela napa­tia, bitiek, bojov, zau­ji­ma­ve ulo­hy, roz­no­ro­de dejo­ve linie, namor­ne bit­ky, vypa­lo­va­nie dedin, ochra­na kara­van a ako vzdy neja­ke tie novin­ky, kto­re moze­te najst v pra­vid­lach 🙂 Ako kaz­dy rok aj teraz Vas caka obrov­ske mnozs­tvo bonu­sov za Vas kos­tym, brne­nia a pod. Vsetky potreb­ne infor­ma­cie naj­de­te na stran­ke akcie ale­bo na vyssie uve­de­nej face­bo­oko­vej stranke.

Ucastnicky popla­tok: Keď sa pri­hlá­si­te: Do 8.3.2012 => 2,00€   Do 22.3.2012 => 2,50€   Do 31.3.2012 => 3,00€   Priamo na hre => 3,50€ Tesime sa Vas!

Erkenbrand

 

Miesto

Košice – mest­ská časť Dargovský Hrdinov
Les sa nachá­dza pri síd­lis­ku Furča (síd­lis­ko dar­gov­ských hrdi­nov). Chodia k nemu tro­lej­bu­sy 71, 72 a aj auto­bu­sy 15, 17. Treba vystú­piť na zastáv­ke Dargovskych Hrdinov – Poliklinika (Poliklinika Vychod) a vydať sa sme­rom hore po ved­ľaj­šej uli­ci Maršála Koneva. Stretnutie hrá­čov je o 8 hodi­ne ráno. Zo sta­ni­ce (želez­nič­nej aj auto­bu­so­vej) sa tam dosta­ne­te tro­lej­bus­mi 71, 72 a auto­bu­som 17.

Web

Stránka uda­los­ti

Registrácia

Registračná strán­ka

Organizátor

Erkenbrand

Bitka o Silmarily

31. 3. 2012 začí­na­me o 08:00, kon­čí­me o 16:00
vstup­né od , regis­trá­cia končí 

Ako bude hra prebiehať

nevie­me to určiť
jed­no­rá­zo­vá hra
pou­ží­va­me repre­zen­tá­cie zbraní
je to jedno
hra je hlav­ne o zábave
Očakávaný počet hráčov

Čo hráč potrebuje

pri­prav­te si vlast­né postavy
kos­tým nebu­de­te potrebovať
Prostredie a kos­tý­my si iba predstavujeme
pri­nes­te si vlast­né jedlo
Furčiansky leso­park, Košice
na úze­mie majú prí­stup iba hráči
auto môže zostať na her­nom území

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.