Vysielač Tanistra

Načítanie mapy…

Pridal(a)
Ragnar
-

Kedy
9. 5. 2019 - 12. 5. 2019
začíname o 18:00, končíme o 10:00

Kde
Mníchová Lehota - amfiteáter

Čo

  • larpová hra

Jedná sa o 4-dňový post-apokaliptický larp, ktorý sa bude odohrávať v obci Mníchová Lehota (3 km od TN). Larp začína vo štvrtok večer 09.05.2019 o 18:00 a to registráciou, ktorá bude ukončená o 22:00. Koniec larpu je naplánovaný na 12.05.2019 v doobedňajších hodinách. Minimálna veková hranica účastníkov je 18 rokov, ide o vek ktorý dovŕši hráč v deň akcie.

Registrácia bude spustená 01.02.2019 a ukončená 07.04.2019. Registrovať je možné len na celú akciu. Pri registrácii na hre, bude potrebné preukázať sa občianskym preukazom.

Vstupné na akciu je:

Hráč – 20 € + 10 € záloha
Creep – 10 € + 10 € záloha
CP – 5 € + 15 € záloha

Čo sa týka zálohy, tak tá bude vrátená tým ktorý prídu na akciu 09.05.2019 do 22:00. Záloha nebude vrátená tým ktorý prídu po ukončení registrácie a ani tým, ktorý zrušia registráciu po skončení registrácie 07.04.2019.

Herná doba je 24 hodín, a tým pádom je zakázané aby hráči opúšťali herné územie. Kostým si donesie každý hráč sám, primeraný svojej postave a téme larpu, otrhaný, špinavý… Zbrane sa budú používať „nerf-ky“, kvôli bezpečnosti a obalené chladné zbrane.  Čo sa týka jedla tak to si budú musieť hráči zaobstarať herne, nájsť, získať, pripraviť (je zakázané aby si priniesli vlastné jedlo z domu). Spanie bude zabezpečené pre hráčov v chate a vo vojenskom stane (treba si priniesť spacká a karimatku). Creepy a CP-cka si musia doniesť stany.

Na akcii je prísne zakázané užívať omamné a psychotropné látky.

Príbeh

Je máj 2020, ľudstvo je na pokraji vyhynutia. Posledné zvyšky ľudstva bojujú zo všetkých síl o holý život. Neznáma infekcia, ktorá sa rozšírila po celom svete pred dvoma rokmi nakazila len za prvý mesiac takmer polovicu planéty. Ľudia ktorý sa touto infekciou nakazili, tak sa zmenili na nemysliace, po krvi prahnúce monštrá.

Celé sa to začalo na jeseň v roku 2018, jedného dňa sa objavila v správach informácia o tom že skupina sýrskych imigrantov násilím obsadila v Poľsku, kúsok od hraníc so slovenskom, továreň spoločnosti Fyrefly s.r.o. Po niekoľko hodinovej dráme otriasol okolím obrovský výbuch. Podľa informácii sa nad miestom výbuchu utvoril mrak z jedovatých výparov továrne, ktorý sa prehnal cez celú Európu, Atlantik a údajne zanikol až na východnom pobreží Ameriky. Časom sa začalo vravieť o tom že to nebola obyčajná továreň, ale nejaké výskumné zariadenie, zaoberajúca sa vírusovými ochoreniami.

Ľudia ktorý sa nakazili priamo z ovzdušia upadli do letargického stavu asi tak do 24 hodín. A o pár ďalších hodín nato „umreli“, no ako sa ukázalo, ich smrť nebola konečná. Po niekoľkých minútach po tom ako ich srdcia prestali biť sa stalo niečo čo nik nečakal. Mŕtvy odrazu obživli a začali napádať živých. Tých ktorých pohrýzli, čakal rovnaký osud ako nakazených, akurát sa premenili do niekoľkých hodín od pohryzenia.

OSN spolu s Európskou úniou spolu založili ÚPZP (Útvar Pre Záchranu Preživších),  pokúšali sa nájsť liek na túto infekciu, no vôbec sa im to nedarilo, a preto jednotlivé krajiny pristúpili ku radikálnejšiemu riešeniu. Snažili sa nakazených zničiť všetkými možnými spôsobmi, niektoré krajiny sa pokúšali dokonca za pomoci jadrových zbraní zničiť chorých. No ako sa ukázalo nepomohlo ani to a dva roky po rozšírení nákazy čelí ľudstvo vyhynutiu.

Všetky veľké mestá boli „obsadené“ nemŕtvymi, preto sa ľudia utiahli mimo civilizácie, do hôr. Tu sa opevnili v starých vodárňach, vysielačov, či chatárskych oblastiach a snažia sa prežiť. Vo svete začína byť veľký nedostatok jedla, liekov, pohonných hmôt, nábojov, a niektorý sú ochotný pre tieto veci aj vraždiť. ÚPZP sa snažia pomáhať takýmto „táborom“, tým že im zhadzujú potraviny, liečivá a iné. Vďaka tomu dokážu stále prežívať a odolávať náporu nemŕtvych.

Jeden takýto „tábor“, teda konkrétne vysielač sa nachádza kúsok od Trenčína, v smere na Inovec….

O čom bude hra
Žáner post-apo
Prostredie amfiteáter (dedina), lúky, lesy
Téma zombie apocalypsa
Ako bude hra prebiehať
Typ hry hra typu svet (sandbox)
Sériovosť hry hra na pokračovanie
Riešenie konfliktov používame reprezentácie zbraní
Preferovaný spôsob hrania imerzný (hlavne sa vžite do sveta hry)
Náročnosť na psychiku pokúsime sa vás dostať mimo vašej komfortnej zóny
Očakávaný počet hráčov 35
Čo hráč potrebuje
Tvorba postavy postavy vytvárame my
Kostýmy prineste si vlastný kostým
Ako to má vyzerať Prostredie a kostýmy vyzerajú veľmi dobre
Jedlo čiastočná strava v cene
Ako sa prihlásiť
Registrácia Tu sa dá registrovať
Dátum ukončenia registrácie 7.4.2019
Najnižšie vstupné 10
Web Oficiálna stránka
Mníchová Lehota - amfiteáter
Dostupnosť autom
Ako sa k nám dostanete
Súkromie na mieste

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.